Късно снощи е издъхнал пациентът с дихателна недостатъчност, който скочи от 3-я етаж на отделението по реанимация в УМБАЛ-Бургас и се опита да избяга, съобщиха от здравното заведение.
Както 24 часа писа, 32-годишният Красимир П. от Поморие е бил настанен в самостоятелна стая в реанимация заради проблеми с белия дроб. Малко след 16 часа вчера той скъсал системите, хукнал по коридора и скочил от 3-я етаж на болницата.
Полицаи го задържали около час след инцидента и го върнали в болницата.
Тогава стана ясно, че при приемането на мургавия пациент от Поморие не му е бил направен PCR тест за коронавирус въпреки симптомите, а само бърз тест, който е бил отрицателен.
Гол мъж скочи от 3-ия етаж на УМБАЛ-Бургас и избяга! Полиция е на мястото
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход