Тази сутрин продължава издирването на 20-годишната Стефани Сурчева, която е забелязана последно близо до резиденция "Бояна".
Всички пътеки в района отново ще бъдат обходени от планински спасители с кучета. Във високите части на Витоша е направен оглед с дронове.
СДВР с подробности за изчезналата Стефани
Планинската спасителна служба призова доброволците да не отиват в планината преди 8:30 сутринта. С цел да се избегне струпване на много хора акцията ще се ръководи от щаба на ПСС, заедно с МВР.
Сборният пункт е в началото на пътеката за Боянския водопад.
Планински спасители, заедно с четири обучени кучета от вчера издирват младата жена, която е излязла в планината и по данни на нейната майка е без телефон и екипировка.
Планинските спасители обявиха важна информация за издирването на изчезналата Стефани
Прочетете още
- 21:30 36 арестувани при мащабен удар срещу групата „Калашниците", полицията готви още арести ОБЗОР
- 18:15 Моторист загина при тежка катастрофа в карловско село СНИМКА
- 22:15 "Зомби" на фентанил в центъра на Пловдив: Човек се строполи на земята ВИДЕО
- 19:59 Катастрофа с мотор на Околовръстното в София СНИМКИ