Куриозно, но факт - кола се озова между цели два трамвая в София.
Тойотата, която е със сливенски номера, попаднала в "сандвич" по маршрута на линия номер 5. За нелепата случка алармират столичани в социалната мрежа Facebook.
Станалото било увековечено и в снимка - която бе разпространена онлайн. На нея се вижда сивият седан, срещу който се е изправило релсовото превозно средство.
За колата е пристигнал и още един трамвай. За щастие до удар не е е стигнало.
Припомняме, че движението през линиите е забранено, но често водачи избират да минат "напряко" през тях.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице
Вилорп 09:46, 08.10.2024
Седана е ЗАД тамвая, не ПРЕД него. Движението по линиите НЕ Е забранено. Случката е в ухото на последната спирка на трамвая в Княжево, така че там няма ка да се мине НАПРЯКО.
Майка ти е 13:30, 07.10.2024
Тва е тойота е бастуни смотани
Къртача Пустиняк
И ква е майка ти? Бастун!
Майка ти е 13:30, 07.10.2024
Тва е тойота е бастуни смотани
Николай 15:30, 07.10.2024
Пише се "увековечено"
Николай 15:31, 07.10.2024
И не е рейсово, а релсово