Служители на участък „Градец“ към Районното управление на полицията в Котел са задържали 21-годишен за измама, съобщиха от пресцентъра на полицията в Сливен.
На 22 юли е получен сигнал, че в игрална зала в село Градец задържаният е обменил две банкноти с номинал 50 евро, които са се оказали фалшиви. Потърпевш от измамата е 41-годишен мъж от същото населено място.
По случая е образувано досъдебно производство.
Съдът в Търговище наложи в началото на тази година ефективна присъда на обвиняем за прокарване в обращение на подправени пари.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 10:59 Метеор изгоря в небето над България ВИДЕО