Опасна ситуация се е разиграла през уикенда на АМ "Тракия".
Лек автомобил се е движил в насрещното около километър 103, твърдят граждани. Случката е от съботния 23 ноември, когато на аутобана имаше и смъртоносен инцидент.
За станалото алармират водачи, станали свидетели на опасното нарушение. Черната кола "летяла" в аварийната лента, движейки се в срещуположна на движението посока. За щастие, в този момент по трасето нямало натоварено движение.
От споделените кадри изглежда, че водачът не е шофирал и бавно.
Към момента няма данни по случая да е подаден сигнал до органите на реда.
Припомняме, че подобни нарушения се наказват строго от властите. В средата на миналия месец възрастен водач също пое в насрещното, но на АМ "Хемус". Той получи 1000 лева глоба, освен това книжката му е взета за 3 месеца и ще остане без 15 контролни точки.
Очаквайте подробности.
Кадри: Лудостта по пътищата на България. Нека я спрем заедно.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 16:29 16-годишно момиче от София е в неизвестност, близките му търсят помощ