Варненка изпадна в трудна ситуация на пътя, но случи на добър човек.
Непознатият мъж й е помогнал да смени гума, след като е направил обратен завой и се е върнал до колата й.
"Благодаря на младежа с корсата , който видя, че не можем да се справим със смяната на пукнатата гума, направи обратен и ни помогна. Все още има добри хора. Да си жив и здрав ти и цялото ти семейство. Поклон до земята на такива хора.", написа Мария Цанкова.
Варненци също поздравиха незнайния мъж с Опел-а за постъпката му.
"Не е важно каква кола караш, а какъв ЧОВЕК си.", пише Стоян С.
"Браво. Така трябва да помага, особенно на безпомощни дами над петдесетте. Помагал съм и ще продължавам да го правя, докато мога, разбира се.", добавя Здравко В.
"Живо и здраво да е момчето! Браво!", отбеляза Цветелина Ж.
Учудващо някои не се съгласиха, че това е напълно добър жест.
"Ам ние с пътните помощи какво да правим? Нашите семейства не искат ли да ядат? Кое му е доброто на човека?", написа Николай Н.,
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив