Водач сътвори абсурдно нарушение на пътните правила в София.
Шофьорът на сивичък седан е заснет да се включва в движението на забранителен сигнал. Това дори не е акцента от случая, който учудва неговите съграждани най-много.
Той и преминава през лентата за насрещо движение на оживеното кръгово кръстовище. На кадри, илюстриращи станалото, се вижка как МПС-то се разминава с други машини.
Случката възмущава, но и размива местните, които недоумяват как някой има "смелостта" да извърши подобно безумие.
"Това е опит за самоубийство", смята столичанин. "Това е опит за убийство, не е самоубийство", контрира друг.
"Все съм си го мислел така да мина, ама все не ми стиска. Този разби мита, че няма невъзможни неща", отбелязва гражданин.
"Тая държава е за закриване!", лаконично констатира Богомил М.
"Докато няма публично един двама арестувани, ще става по-страшно и повече хора ще умират по пътищата!", песимистичен е Калин К.
"Лошо е, когато не знаеш кое е ляво и кое е дясно", отбелязва друг гражданин.
"Руска рулетка играе този", смята водач.
Видеото, на което е заснета проявата, може да видите ТУК. Кадрите са разпространени в социалната мрежа Facebook в неделния ден.
Снимки: Надежда Дойчева
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА