“Опел” е потеглил по стълбите пред поликлиниката в Благоевград, след което заседнал. “Пътна помощ” се е наложило да помогне на водачката.
Куриозният инцидент стана към 23.20 ч. снощи. Жената, управлявала автомобила, транспортирала своя близка с високо кръвно до Спешно-приемно отделение на МБАЛ.
След прегледа потеглили обратно, но вместо по прохода, по който влизат и излизат линейките, тръгнала от ляво на него направо по стълбите, събощи БГНЕС.
Там, откъдето тръгнала да се спуска по стълбите, паркира линейката на вътрешно-болничния транспорт, която по това време била на курс до отделение на МБАЛ. Така се отворил проход, по който жената-водач поела да си ходи, но заседнала на стълбите.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив