Премиерът Бойко Борисов проверява състоянието на пострадалите работници при инцидента в тунела "Железница". Той пристигна в благоевградската болница "Пулс". На място бе и председателят на Националния оперативен щаб ген. Венцислав Мутафчийски.
И тримата пострадали са вън от опасност за живота. В стабилно състояние са. Нямат сериозни травми, увери завеждащият лекар.
Ген. Мутафчийски предложи двамата по-тежко пострадали да бъдат преместени в софийска болница и в момента се подготвя транспортирането им.
Борисов след малко ще бъде и на мястото на инцидента.
Очаквайте подробности!
Тунел се срути у нас! Хора са затрупани!
Стана ясно какво е състоянието на затрупаните в тунела
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
alех 15:04, 24.06.2020
боко търси подкрепа от генерала, защото много го е закъсал от към рейтинг.