Километрична тапа на изхода на София! Колоната от автомобили вече е няколко километра, предаде репортер на Glas.bg. Задръстванията са въпреки забраните хората да не излизат от вкъщи и да не се събират с роднини по празниците, въпреки извънредните мерки.
От МВР изрично предупредиха това да не се случва, но очевидно забраната не се спазва. През целия ден днес в столицата има потоци от коли.
НА ЖИВО: Извънреден брифинг в МС! Затварят София!
Много хора предпочетоха да рискуват и да празнуват Великден с близките си и да съчетаят четирите почивни дни.
Припомняме, по-рано днес главният секретар на МВР Ивайло Иванов сподели: "Гражданите, които преминaват през КПП-тата, са стотици хиляди. Ще се чудите дали въобще се спазват мерки". Той призова по празниците хората да не се възползват от постоянния си адрес, за да пътуват до родните си места. Но... очевидно е, че малко софиянци са чули призива му.
Тарикатите от София – да не се връщат!


Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума
София 07:48, 17.04.2020
Какви софиянци? Това са селяндурите пришълци напълнили София. Да не ги пускат да се връщат!
Столица 10:53, 17.04.2020
То това софиянци ли са? Най-после малко спокойствие навсякъде в града!
Бургас 20:51, 16.04.2020
Вари го, печи го .. на цървул мирише!!! СЕЛЯНДУРИ!!