Кална вода потече от чешми на жилища в пловдивския район "Северен", сигнализираха читатели на GLAS.bg
"Пералнята ми работеше, миалната машина също и в един момент пускам чешмата и установявам калната вода", възмущава се пловдивчанка, живуща на бул. "Васил Априлов" в града.
Тя потърсила обявление за ремонт на ВиК, но не открила такова. От водното дружество също отричат да има авария.
"Целият квартал пострада. Пълно безумие е това да се случва без предупреждение", гневи се пловдивчанката.
Заради калната вода, част от дрехите са засечени и петната по тях не могат да бъдат премахнати.



Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО