Катастрофа между трамвай и кола и тази нощ в София. Произшествието е станало на бул. „Ситняково“ и ул. „Попова шапка“ в посока Гара Искър
От „Спешна помощ” съобщиха, че при инцидента е пострадал 22-годишен мъж, който е шофирал колата. Той е с травма на главата, гръдния кош и рамото. Настанен е в болница „Света Анна”, без опасност за живота.
Сигнал в „Спешна помощ” е постъпил в 21:52 ч, информира "Нова". Към мястото са били изпратени две линейки. Ватманката е прегледана на място, като е отказала да бъде хоспитализирана.
Това е пореден сблъсък на кола с трамвай за последните дни.
БМВ и трамвай се блъснаха в столицата СНИМКИ
Снимка: Катастрофи в София
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА