Само 3 години след като завършва медицина и едва 30-годишна, тя работи на първа линия в COVID-отделението на „Пирогов”. Преживява 3 карантини и живее в болницата 3 месеца.
В седмицата, в която светът отбеляза рекорд на заразени с коронавирус, а у нас тази сутрин случаите достигнаха 182, за COVID-19 говори доктор Анна Стоименова от „Пирогов”, предава Нова тв.
„Винаги имаме между 25-30 пациенти с коронавирус в „Пирогов”. Състоянието им е от среднотежко до много тежко. Не сме надхвърлили бройката на прием от април, който беше около Великден”, обясни д-р Стоименова.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив