Трагичен инцидент стана на оживен булевард в Пловдив. Дете жени, блъснати от лек автомобил на пешеходна пътека, всъщност са майка и дъщеря. 13-годишното момиче е починало в линейката на път за болницата, а майка ѝ е настанена с леки наранявания в лечебно заведение, пише "Нова". Водачът е жена на 54 години, тествана е за алкохол и наркотици, като пробите ѝ са отрицателни.
Според очевдци пешеходната пътека е изключително опасна. По думите им причината за инцидента е високата скорост. Те настояват и за поставянето на легнал полицай.
Лек автомобил помете две жени на "зебра" в Пловдив - едната загина!
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания