Серия от катастрофи беляза първи работен ден в столицата.
Камион с ремарке е самокатастрофирал около 9,30 часа на Околовръстното в посока от Суходол към Овча купел. На водача му е прилошало и е починал на място.
Още две катастрофи са станали на Околовръстният път около 10,15 часа. Едната е между три автомобила в района на Историческия музей. Другата е при Сити клиник, от бул. "Черни връх към бул. "Симеоновско шосе", между три автомобила. По първоначална информация и при двете няма пострадали, а само материални щети на автомобилите, съобщиха от СДВР, цитирани от dir.bg.
На място са служители на пътна полиция, които регулират движението, което е затруднено.
Снимки: Катастрофи в София
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив