УМБАЛ “Свети Георги” ЕАД - Пловдив разкрива четири избирателни секции в двете бази на лечебното заведение.
Пациентите на университетската болница ще имат възможността да упражнят своя вот за предстоящото провеждане на избори за членове на Европейския парламент от Република България и за Народно събрание на 9 юни.
Секциите за гласуване ще бъдат обособени за База 1 на бул. Васил Априлов 15А в Клиниката по кожни и венерически болести.
А за База 2 на бул. Пещерско шосе 66 избирателни секции ще има в Клиниката по ортопедия и травматология на 5-и етаж, Втора клиника по хирургия на 11-и етаж, както и в Клиниката по инфекциозни болести.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол