Моторист е в болница след пътно произшествие в Пловдив. Към 15 ч. в сряда екип на сектор „Пътна полиция“ бил насочен към кръстовище между ул. „Димитър Талев“ и ул. „Ран Босилек“, където при маневра ляв завой лек автомобил „Шкода“ отнел предимството на мотоциклет „Сузуки“.
Катастрофа с моторист в Пловдив
Водачът на мотора, на 38 години, е оставен под лекарско наблюдение. Той и шофьорката на колата, на 18 години, са тествани за употреба на алкохол и наркотични вещества, резултатите са отрицателни.
По случая е образувано досъдебно производство в сектор „Разследване на престъпления по транспорта“.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход