"И да снимаш, и да не снимаш - какво ще ми направят?" Тези думи чул водач, който алармирал за пътен инцидент от предвижващи се с виновния бус.
Бял лекотоварен автомобил, теглещ платформа, поел през улица "Панайот Волов" в София. Композицията направила ляв завой, а при тази маневра ремаркето закачило джип, паркиран непосредствено преди завоя. Случката обаче се оказала запечатана на видеорегистратора на колата, движеща се отзад.
Водачът поел след буса, като успял да каже на пътуващите в него, че е редно да остави номер за контакт, за да бъдат уточнени щетите с потърпевшия собственик на белия джип. Гражданинът уточнява, че инцидентът е попаднал и на видео, но на тези думи било отговорени с прословутото: "И да снимаш, и да не снимаш - какво ще ми направят?"
Случката добива гласност в групата "Катастрофи в София", където са разпространени кадрите, а в коментарите под публикацията става ясно, че белият джип е паркиран неправилно, а водачът с буса се е свързал с неговите собственици за уточняване на щетите.
Към момента няма данни по случая да е подаден сигнал до органите на реда.
Вижте и цялата случка:
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО