Дежавю! Зададат ли се празници и почивни дни, софиянци се мятат на колите и отпрашват далеч от столицата. Няма пандемия, няма мерки, и сега ситуацията е същата. На изхода на София в момента вече има няколко километра тапа от автомобили на АМ "Тракия", предаде репортер на Glas.bg.
Очевидно е, че предстоящите празнични данни около 1 май и Гергьовден отново са вдъхновили софиянци за извънстолична почивка, а вероятно и много от тях ще посетят възрастните си родители и роднини. Въпреки препоръките за самоизолация, въпреки извънредното положение, което като че ли все повече не се схваща сериозно от хората, въпреки призивите на Щаба да не се пътува...
На мястото на задръстването отново са служителите на Пътна полиция, които се опитват да облекчат трафика.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума