„Да бъдем добри!“ и „Не сте сами“! В продължение на месец ви показвахме лицето на доброто. Всичко започна от четири момичета, които съвсем спонтанно решиха да оставят храна на „Орлов мост“ в София за хора, които се нуждаят.
Всичко започна с осем торбички с хляб, консерва и вафла. Оставяха вечер, за да останат анонимни. Само че, екипът ни ги откри.

След серия от репортажи на Glas.bg инициативата се разрасна и към нея се включиха много известни личности и дарители. На Гергьовден те направиха последна акция и дариха храна на стотици нуждаещи се. На „Орлов мост“ Соня Чакърова посрещна и рождения си ден.
Екипът ни и пожелава да бъде жива и здрава! Много щастлива!

Всичко за инициативата и кои са хората, които заразиха с добро стотици други? С какво се занимават? И ще продължи ли доброто? Представяме ви Соня Чакърова, Борислава Ненкова, Цвети Стоянова и Михаела Георгиева.
Кои са хората, които оставят нощем храна пред метростанциите в София? ВИДЕО
Не сте сами и да бъдем добри! Кои са хората, които оставят храна в София?
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията
