Пловдивският клуб „Сикретс” затваря врати заради COVID-19, съобщиха от управата на заведението Във фесйбук страницата на бара е написано, че поради установен случай на коронавирус от персонала, заведението няма да работи две седмици. През това време служителите ще бъдат поставени под карантина.
Въпреки че от клуба твърдят за един случай на заразата, по неофициална информация с положителни проби от служителите са били трима – една от управителките, както и две хостеси, съобщи TrafficNews.
В заведението празнуваха и футболистите на Локо Пловдив преди два дни след спечелването на Купата на България.
Очаквайте подробности!

Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината