Нови случаи на заразени служители в общината в Благоевград наложи нейното затваряне. Установени са още пет положителни проби.
Заповедта на кмета на града ще важи до 24 юни, а в сградата няма да могат да влизат външни хора.
Междувременно бе затворено по същата причина и военното министерство. Ведомството бе затворено за дезинфекция днес на обяд.
Шофьор на министерството е дал положителна проба за коронавирус, като се е заразил се е.
Заради Covid-19 бе затворена и детска градина в Разлог.„Два нови случая на COVID-19 са открити в нашия град“, съобщи кметът на Община Разлог и председател на Общинския кризисен щаб инж. Красимир Герчев. Заразените са настанени в местната болница, като единият от пациентите е в задоволително състояние, а другият е с лека симптоматика.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил