Километрично задръстване се образува на Цариградско шосе, при изхода от София, посока Пловдив, предаде репортер на Glas.bg. Колите се движат бавно, с по 5 км в час. Задръстеният участък се минава за около 40 минути. Няма полиция в района, което опроверга подозренията ни, че е възможно тапата да е заради катастрофа.
Тогава просто ни осени! Петък е и софиянци просто се изнасят за уикенда. Очевидно нито коронакризата, нито последните доста тревожни новини от столицата, където само вчера има 60 заразени с Covid-19, а специалисти твърдят, че това вече не е клъстерно, а дифузно разпространение на заразата, са в състояние да спрат неистовото желание на столичани да щъкат из страната.




Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив