Жители на cтoличния квaртaл „Зaхaрнa фaбрикa” алармираха за изключителна жестокост спрямо животни, предаде Нова тв.
Обитатели на Центъра зa врeмeннo нacтaнявaнe са изхвърлили няколко кучета от терасите на Дома заради... недоволството си от правилника за вътрешен ред.
Конфликтите в района продължават от години. Инициативен комитет настоява за изселване на ромите, настанени в „Захарна фабрика”, след събарянето на незаконните им жилища.
„Видяхме едно от кучетата как полетя от третия етаж на сградата. То беше вързано в найлонов плик, може би за да не може да ходи, като падне. То има нараняване на едното краче”, разказа Лидия Рукова.
Вижте повече във видеото:
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице