С бой между съселяни завърши съборът в дупнишкото село Бистрица. Цял ден селото празнува храмовия празник на църквата. Македонски оркестър, поканен от кмета на селото Кирил Огненски, вдигна настроението на съборяните с любимите на всички македонски песни.
Към 21,30 часа между 40-годишен мъж и младеж от селото се завихрил скандал, който прераснал в ръкопашен бой. За щастие няма тежко пострадали. По-възрастният се отървал само с цепната вежда.
На помощ на тримата полицаи от Дупница, които цял ден се грижили за реда и спокойствието на мероприятието, по време на боя пристигнала патрулка с техни колеги, за да усмири подпийналите мъже.
Местни хора коментираха, че не си спомнят събор на Спасовден без бой или свади от пийнали мъже, които след някоя чашка стават агресивни.
ДРАГО МИРОВ
-
Македонски оркестър забавлява цял ден съборяните
Прочетете още
- 07:00 Пътна помощ или пътна гавра? Шокиращ разказ за измама след тежката катастрофа на АМ "Тракия"
- 08:00 Младеж с тротинетка блъсна жена и дете в Бургас ВИДЕО
- 23:00 Дневен хороскоп за 30 април: Риби, не упорствайте, всички ще бъдат враждебни
- 19:00 Адреналин на покрива: Софийски тийнейджъри играят с живота си СНИМКИ