Половинката на Кубрат Пулев - фолкпевицата Андреа направи пореден опит да се защити от хейт вълната, която я заля след участието й в живото предаване на "Биг Брадър".
Припомняме, че блондинката с големи силиконови възможности се появи в студиото на риалитито и шокира с визията си. Колаж, придружен с подигравателното "Андреа си забрави фотошопа вкъщи" светкавично превзе интернет пространството.
След това любимата на профи боксьора ни публикува нови снимки от въпросното събитие в опит да опроверга твърденията на публиката.
Сега русокосата красавица се съблече, за да покаже на потребителите, че не е дебела. Тя публикува провокативна и много разголена снимка в социалните мрежи.
"Ето ви една нова снимка... така да си коментирате", написа изпълнителката.
Под публикацията побърза да защити Андреа друга спортна половинка - Николета Лозанова: "Храна за мършите...точно така".
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие