Анелия не може да изхарчи парите, които изкарва. Фолкдивата признава, че е толкова отдадена на бачкането, че няма време за глезотии. Тя се определя като работохолик. Пеенето на сцена ѝ доставя удоволствие и тя не се чувства щастлива, без да е сред феновете си, пише в. "България днес".
"Прави ми впечатление, че моите приятелки, които дори нямат толкова възможности, живеят много повече от мен. Аз не мога да си харча парите, аз само работя. Но пък ми е толкова хубаво, когато видя семейството си, че имат всичко, че им е топличко и приятно, че правя някои неща за тях. Това не означава, че не се глезя, но само на празници. А и по-голямата част от живота ни е работа, но ние си обичаме работата", признава Анелия.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка