Гала се появи с мустак в началото на днешното „На кафе”, но бързо уточни: „Признавам си публично поражението. Загубих баса от Криси и след като Милко Калайджиев си обръсна мустака заради участието си в „Като две капки вода”, си изпълнявам баса.”
„Без мустак снощи Милко бе видимо притеснен.”, каза пък Кристина Патрашкова.
Андреа Банда Банда пък напомни, че снощи в първото предаване на „Като две капки вода” всички в залата са били съпричастни към Милко Калайджиев и си сложиха мустаци.
По този повод Андреа призова същото да направят и в „На кафе”, извади мустаци и секунди по-късно всички ко-водещи си ги поставиха над устните.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО