Галена отново доказа, че е най-добрата поп-фолк певица с поредното си излизане на голямата сцена. Тя бе една от най-очакваните и аплодирани звезди в концерта „17 години телевизия „Планета“.
С впечатляваща визия, с която удари колежките си в земята, хитовата изпълнителка представи микс от най-добрите си парчета. За изпълнението на “Шефката” на сцената в „Арена Армеец“ при нея се качи и Тони Стораро, а за втори дует до Галена излезе Цветелина Янева. “Маракеш” звуча за първи път на голяма сцена специално за празника на “Планета”.
„Шоуто й е в кръвта!“ – това бяха първите отзиви, които можеха да се чуят за появата на Галена в годишния концерт на музикалната медия
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания