Григор Димитров разкри, че тенисът пречи на личния му живот и създаване на връзки, видя HotArena.
В интервю за предаването „Преди обед“ най-добрият ни тенисист говори за любимите си хобита, взаимоотношенията си с Никол Шерцингер и желанието един ден да създаде семейство.
„Тенисът пречи на всичко. Трудно е да бъдеш приятел и затова приятелите ми се броят на пръсти. Заради тениса не можеш да планираш ваканция или почивка занапред. Понякога с Никол не се чуваме с дни заради ангажиментите ни. Тя идва по-често при мен, Казвал съм й, че за мен тенисът е на първо място. Или го приемаш или не. И наистина е така“, заяви световният номер 19.
И допълва: „Един ден искам да имам семейство, но в момента имам много други цели“.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие