Моника Валериева е в деветия месец. Но не на своята бременност, а на въздържанието си от алкохола.
Плеймейтката се похвали, че е спряла вредния порок и се чувства като преродена.
"Не съм бременна. Просто се отказах да пия", призна мъжемелачката. Вместо марково уиски в заведенията тя си поръчва вече чайове.
Преди години Валериева непрекъснато качваше снимки на чаши с шампанско или вино по масите, на които сядаше. Сега обаче фотографиите съдържат изкусителните форми на бившата съквартирантка във „ВИП Брадър”. Когато е на маса, тя позира с чаши за чай или вода, пише "Хотнюз".
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО