„Дръж се, моето момче!“, с тези думи изрази притеснението си майката на Иван Ласкин, която, откакто научи новината за състоянието му, не може мира да си намери, плаче по цял ден и се моли синът й да намери сили и да се пребори с предизвикателството, научи HotArena.
Цялото семейство на актьора е в готовност да дари кръв и каквото е нужно, за да се възстанови той. Братята на Ласкин – Светослав и Евгени, също постоянно държат връзка с докторите от ВМА и жената на Иван – Александра, писа „България Днес“.
Според всички състоянието му върви към подобрение, макар официално да не се съобщават подобни прогнози. Колегите на актьора са сигурни, че Ласкин е изваден от изкуствената кома, в която бе принудително въведен заради нечовешки болки, които изпитвал.
„Донор ще се намери. Вече има хора, които са готови да дадат част от черния си дроб за него – познати и непознати. Тялото му само трябва да се пребори с интоксикацията, за което ще му трябва и доста силен дух“, споделиха близки до Алекс Сърчаджиева.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице