През миналата година Моника Валериева каза “да” на катарски милионер, а само месец по-късно годежът беше развален и приказката им приключи. Оттогава тя не се е показвала с нов мъж, но по всичко личи, че вече не е сама. Или поне така изглежда от публикациите й в социалните мрежи напоследък.
На имения си ден плеймейтката се похвали с 1001 рози и торта, а над снимката написа “Благодаря ти”, без да уточнява на кого. Като се има предвид внушителният подарък очевидно новият ухажор на дупнишката красавица отново е богаташ, коментират последователите в социалните мрежи.
Дали заради нова любов или по друга причина, плеймейтката от месеци е отказала алкохола и го е заменила с чай или вода.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО