Предаването "На кафе" изненадващо започна без Гала днес. Нейните колеги се питаха къде е тя, а Юлиан Константинов отиде да я потърси.
Оперният певец я намери в гримьорната и й каза, че ефирът вече е започнал.
Тя направи изненадана, но усмихната физиономия и каза, че е решила да отдели повече време за себе си на днешния 8 март, и се пошегува, че са й спрели телевизорчето, на което следи всичко и затова не е разбрала, че предаването е започнало, пише "Петел".
След това тя честити 8 март на своята майка, хвана Константиов под ръка и двамата влязоха в студиото при колегите им.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 15:33 Година и три месеца след сигнала: Дърво само отметна задачата на общината СНИМКИ
- 16:00 Двама непознати се притекоха на помощ на дете в София
- 14:33 SpaceX изстреля мистериозна капсула: Никой не знае какво точно има на борда ВИДЕО