Най-добрият български тенисист Григор Димитров явно не се притеснява, че подпали държавата и всички коментират отказа му да играе на турнира София Оупън и нелепия му опит да се оправдае, при това на английски език. Гришо от известно време е в Лас Вегас, където се подготвя за новия сезон с легендата Андре Агаси.
Между тренировките двамата намериха време да се позабавляват и посетиха автомобилна писта в Лас Вегас, където покараха супермощни автомобили. След това Гришо публикува на профила си в „Инстаграм“ снимка, на която двамата с Агаси позират до ярко жълт модел на Ламборгини.
„Бърз питстоп след тренировката! Кой мислите, че спечели състезанието?“, запита феновете си в социалната мрежа Гришо.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие