Фолк певицата Преслава за първи път показа мъжа си в нета, видя HotArena.
Изпълнителката публикува тяхна обща снимка по случай Нова година. „Честита Нова година, приятели. Нека 2019-а сбъдне всички ваши мечти! Обичам ви безкрайно много“м написа тя като пожелание към феновете си, писа „Телеграф“.
Преслава позира в лъскава рокля до своя любим и баща на детето й – Павел. Голяма част от почитателите й останаха изненадани от споделената снимка, тъй като за първи път показва публично Павел в социалните мрежи.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице