Повече от десет дни има авария пред блок 28 на квартал “Орфей”.
Водата тече ли тече, а пред входа е само кал, коментира бай Зарко. Живущите са възмутени от бездействието на ВиК- Хасково. Аварията е до самия блок, но от наклона се стича пред всичките три входа. Дори хората са направили малък канал до бордюра, за да се отича водата и да могат да преминават по-лесно без да се окалят. Не ги е срам, най-скъпата вода плащаме, а тя ей така си изтича, допълниха възмутените граждани.
Началникът на район Хасково Лозко Лозев заяви, че заради поройните дъждове из целия град има аварии и не могат да смогват да ги отстраняват своевременно.
Прочетете още
- 18:00 Грозна проява във Велико Търново: Жена изкорени цвете и го скри в количката си ВИДЕО
- 20:22 „Хората лежаха и не мърдаха, мислех, че умирам": 17-годишен с разказ пред GlasNews за ада на катастрофата в София
- 14:00 Столичани останаха изненадани от благородна постъпка на бул. "Симеоновско шосе"
- 19:14 Пешеходци чакат 10 минути светофар в София да светне в зелено