Доходите от догодина скачат с 10%. Това обяви премиерът Бойко Борисов по време на 12-ия Летен университет на МГЕРБ.
„Догодина по това време няма да има място по „Хемус“ където да не се строи“, заяви Борисов. Парите вече са отделени, посочи той.
По-рано днес стана ясно, че агенция “Мудис” е повишила кредитния рейтинг на страната ни от “стабилен” на “положителен” и потвърди дългосрочния рейтинг на България в чуждестранна и местна валута.
"Преди няколко дена излезе кредитния рейтинг на България от "Фич", както и от Moody's. Глобални кредитни агенции, които след като излязат със своите становища ги чете целият свят и се ориентира. На тези агенции не можеш да им кажеш какво да напишат. Нищо общо с глупостите, които говорят за дългове и т.н.", каза премиерът.
Прочетете още
- 08:21 Феновете на Локо Пловдив изригнаха срещу Иван Демерджиев
- 19:00 TikTok обувки: Поръчваш маратонки, получаваш фактура от Yettel
- 20:00 Опит за кражба в автобус в София: Жена твърди, че мъж "опипва" чантите на пътници
- 21:00 Първото убийство в историята е от преди 12 000 г.: учените разрешиха случая