Два автомобила на бивша общинска служителка са били изпепелени в събота срещу неделя. Собственичката на возилата Мария Маркова твърди, че палежите не са случайни.
Тя е свидетел на разследванията на държавни институции за корупционни практики, злоупотреби и нарушение в общинско предприятие.
"В нощта на 11 август в 1:45 часа се събудих от силен шум. Събудих съпруга си, излязохме навън и видяхме, че двата ни автомобила горят. Обадих се на телефон 112, извиках пожарна. Дойдоха полицията, пожарната, загасиха пожара. За съжаление пламъците бяха огромни", сподели Маркова пред Нова тв.
Тя допълни, че е била много изплашена. По думите ѝ чрез действията си е засегнала интересите на редица хора, сред които и тези на кметицата Маринела Николова.
Градоначалничката излезе с позиция, в която заявява, че общината се разграничава от деянието и извършителите му.
Николова е категорична, че ще съдейства за разкриване на престъплението по всякакъв начин.
Публикувахте от Emil Spahiyski в Неделя, 11 август 2019 г.
Прочетете още
- 13:19 Шофьорът на микробуса, катастрофирал на АМ "Тракия", е заклещен - режат ламарини* СНИМКИ
- 12:00 Слънцето не се успокоява! Магнитна буря има и днес, 5 юни: какво не трябва да правите
- 10:00 ВИДЕО показва момента, в който пияният пловдивчанин пада с колата си в река Тунджа
- 10:45 Гондола на автопилот: камион вдигна каросерия, скъса кабели и продължи невъзмутимо