Стана ясно кой е младежът, който доби печална слава, след като засне клипче, където се бъзика със служители на реда. Припомняме, че клипът бързо набра популярност, тъй като в него младежът снима себе си, като на заден фон се виждат няколко патрулки.
"Чакай, че от това слънце не мога да видя нищо. Ей го е! Много е старши!" започва младежът. На което получава реплика от униформения и му отвръща, че ще "снима". После им пожелава лека работа и дано изкарат яко бакшиши днеска. Това обаче ядосва полицаите, които решават да спрат младежа за проверка.
А той вече обърнал се към телефона си казва: Почвам да бегам, бате!. Видеото завършва като се вижда как единият униформен е хванал героят и му иска лична карта.
Оказва се, че името на смелчагата е Огнян Димитров. От публикациите му във фейсбук става ясно, че той е фен на скъпите коли и рап музиката. Има доста публикации с лъскави возила и споделени клипове на песни както на родни, така и на чуждестранни изпълнители.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив