Столичната Сточна гара, където около 2 часа след полунощ камион излял около 8 тона масло, е опесъчена, съобщиха от Столичната община. Именно заради замърсяването на пътната настилка, която и към момента е хлъзгава, са предизвикани 6 пътно-транспортни произшествия.
И към момента движението в района на бул. "Данаил Николаев", улица "Резбарска" и бул. "Владимир Вазов", както и кръговото кръстовище на Сточна гара, се регулира, докато цяла орда мургави чистачки отревисто метат, та чак пушек се вдига – буквално! Кметът Йорданка Фандъкова обяви, че залетите с масло трасетата, ще бъдат измити тази нощ.
"Обезопасили сме, за да може движението да бъде пуснато, но трябва да се кара внимателно", посочи тя.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив