Започват разпитите на свидетели и вещи лица по делото „Дебора”. В Районния съд в Пловдив ще бъде проведено поредното заседание срещу подсъдимия Георги Георгиев. Той е привлечен като обвиняем за три престъпления – за причинена с особена жестокост и по особено мъчителен начин за 18-годишната пострадала Дебора, многостепенна средна телесна повреда, за принуда и за закани с убийство.
Дебора в съда: Изнервена съм, искам справедливост!
Делото ще бъде гледано в четири заседания и при закрити врата, за да не бъдат оповестявани факти от интимния живот на двамата. На първите две дати - 31 май и 3 юни, съдът ще разпита всички свидетели, а на вторите две - 5 юни и 26 юни - вещи лица, изготвили експертизи по случая. Първа за разпит ще застане пострадалата Дебора Михайлова.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
