Наскоро е излязъл от затвора за друго убийство мъжът, задържан за грабежа и смъртта на 77-годишна жена в София. Той е бил осъден на 19 години решетки за убийство, което извършил през 2005 година.
В нощта срещу понеделник 41-годишният мъж нападнал жената в кв. "Младост". Ударил я няколко пъти по главата, пише 24 часа. След като починала, завлякъл тялото в по-тъмна част. Там задигнал портфейл с лични документи и пари, както и телефон.
От СДВР са го задържали вчера.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ

Гражданин 14:03, 29.10.2024
Разчекнете го пред президенството! Ако бяха го осъдили на 30 години, нямаше да се случи това.