Софийският градски съд освободи от ареста тримата тийнейджъри, обвинени, че са нападнали служител в столичен мол.
Младежите, на възраст между 15 и 17 години, излизат с мярка „Надзор от инспектор от Детска педагогическа стая”. Решението е на съдия Биляна Вранчева, предаде Нова.
Припомняме, че във вечерта на нападението - 24 ноември, заради непристойно поведение и агресия сред задържаните беше и малолетно момче, което по-късно беше освободено, защото според закона не носи наказателна отговорност.
Вижте ексклузивни кадри на нападението в столичен мол ВИДЕО
Бивш хулиган за агресията в мол: Правил съм го и аз, за да се правя на готин, на гангстер
Пореден случай на агресия в моловете: Трима младежи симулирали обир
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 16:29 16-годишно момиче от София е в неизвестност, близките му търсят помощ