Прокуратурата поиска от Софийския градски съд постоянен арест за Виктор Спига, обвинен за смъртта на Алена Щерк, съобщиха от съда.
Сестрата на убитата Щерк отсече: Спига е грешка на природата
Дежурният съдебен състав и адвокатите на Спига се запознават с материалите по случая, след което предстои и съдебно заседание.
Алена Щерк беше намерена мъртва край Радомир, а по тялото и главата ѝ бяха намерени следи от удари. Щерк е получила и травма, несъвместима с живота, каза часове след откриването на тялото ѝ зам.-градският прокурор Иво Илиев.
Тогава в италианския град Асколи Пичено бе задържан бившият ѝ приятел - Виктор Спига. Преди дни той беше екстрадиран за България.
Този човек е звяр - така приятели на Алена описват Виктор Спига
Прочетете още
- 16:00 "Майстори" на улуци търсят жертви в Пролом, кметицата: Едвам ги изгоних!
- 15:00 Ето кои планети влияят най-силно върху брака
- 17:00 От 34 маси само 7 са заети: Понеделник пазара в Пловдив бавно изчезва ВИДЕО
- 17:28 Установен от полицията, но без да върне парите: Собственик на магазин чака развръзка след кражба ВИДЕО