Собственичка на салон за маникюр и педикюр в столичния квартал „Лозенец“ съобщи за инцидент с агресивна жена, случил се на 22 август следобед.
По думите ѝ около 16:45 ч. в обекта влязла жена, която първоначално изглеждала напълно нормално. Тя се приближила с претекст, че иска да зададе въпрос, но малко по-късно взела възглавничка за маникюр. Когато собственичката опитала да си я върне, жената реагирала остро, заявявайки: „Не, моя е“.
„Казах ѝ: „Крадеш от салона ли?“. Тя ми налетя, опитвайки се да ми удари шамар с доста сериозна агресия. Бях в шок. Последва втори опит за удар, но без успех“, разказва собственичката.
По думите ѝ се стигнало до гоненица и викане, преди натрапницата да напусне обекта. Едва след категоричната заплаха, че ще бъде извикана полиция, тя се оттеглила.

Инцидентът е станал пред очите на клиентка в салона.
„Жената явно е с психично отклонение, но е агресивна. Пускам публично случилото се, защото светът в днешни дни стана доста опасен. Пазете се“, пише още потърпевшата в поста си.
В коментар под публикацията собственичката на салона допълва, че предупреждава колегите си от района, за да бъдат подготвени, ако същата жена се появи и в други обекти.



Прочетете още
- 15:11 Пазарджиклия заседна на пясъка на плаж в Халкидики, дърпаха го с багер СНИМКИ
- 19:01 Нова звезда на винената карта на България: Семейна изба печели отличие след отличие
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 17:00 Русинова: Докато държавата работи до 17:30 ч., камионите убиват денонощно