Тесен се оказа ареста на РУ Труд за 23-мата мигранти, заловени в линейка вчера. Всички те се намират в двора на сградата. Те са завили, че са граждани на Афганистан.
Заловиха група нелегални мигранти, превозвани с линейка
Както ви съобщихме снощи, задържани и мъж и жена след гонка с полицията – български граждани. Преследването започва на магистралата в района на Стара Загора. Там полицаи са им подали сигнал да спрат, но каналджиите не са се подчинили. Линейката е слязла от АМ "Тракия" при село Труд. В селото мъжът и жената са изоставили линейката и са побегнали.
След кратко преследване са задържани. Мъжът и жената са от София и са криминално проявени.
Линейката, натъпкана с мигранти, била бракувана СНИМКИ




Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания