23-годишен, е бил арестуван заради зверски побой над бивш следовател, който е с 32-годишен стаж в системата на МВР.
52-годишният бивш служител на реда е с извадено от побой око, съобщи на брифинг в Пловдив главният прокурор Иван Гешев. Миналият четвъртък следователят отишъл в пловдивското село Песнопой.
Там той направил забележка на няколко младежи. Малко след това бил пребит. Жена веднага подала сигнал в полицията в Хисаря.
Мъжът е бил ударен толкова силно в лицето, че му е извадено окото.
„Недопустимо е в резултат на забележка да се бият хора и битият, който е бивш следовател да му се причини телесна повреда и загуба на едното око“, каза Гешев.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат