Бой между шофьори и в София. Инцидентът е станал на кръстовището между улиците "Никола Габровски" и "Марко Темнялов" снощи, научи GlasNews.bg.
Водач на "Рено" е бил засечен от "Форд" и замалко не се е стигнало до катастрофа. Тогава шофьорът на "Форд"-а слиза и с метална палка удря колега си в главата, а послед следва и юмрук.
Впоследствие нападателят се връща в автомобила си и офейква.
На пострадалия водач е оказана медицинска помощ.
Припомняме, че по-рано днес се стигна до зрелищен бой между водачи в Пловдив. Вижте повече по темата:
Шофьори се смляха от бой на мост в Пловдив! ВИДЕО
Снимката е илюстративна.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща
Стоянката G 11:23, 05.04.2022
Биха ма ебаха ма в дупето и още ще има до края на таз карантина много ми знаят устата ще ми я пълнат в гората до студения град ще пукна млад
Ivan al f s mo oko11g 22:37, 18.02.2021
Добрич пепси с пица от к ксем ки я пл тур м ко от опиканите 20 лв хааааа мезетааааа..,,@$&+))?;0м
Първан
Баща ти / едва ли знаеш кой е / да те заведе на психиатър да те полекуват малко. Мен ако питаш, направо да ти тегли н.........