Бежанци са се сбили в центъра в „Овча Купел” в София. Има един пострадал, пише "Нова". Ситуацията е овладяна, полицейското присъствие в района е засилено.
Припомняме, че по-рано кадри с бой между младежи в София от друг случай се разпространиха в интернет. Според автора на кадрите сбиването е станало между 11 мигранти от арабски произход и трима ученици на булевард “Витоша”.
По думите на очевидци скандалът избухнал, след като мигрантите започнали да се задяват с момиче от компанията. Девойката също е получила удари.
Български младежи и 11 мигранти се сбиха, удряно е и момиче ВИДЕО
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице